Produkty finansowe dostosowane do Twoich potrzeb.

  Rozważasz zakup samochodu? To takie proste z naszym finansowaniem.

  RCI NA ŚWIECIE

  RCI BANQUE jest spółką finansową Aliansu Renault Nissan, oferującą szeroką gamę produktów w zakresie finansowania zakupu samochodów marek Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Nissan i Infiniti, a także usług towarzyszących. Bogata oferta finansowa obejmująca kredyt, leasing oraz ubezpieczenia jest skierowana do klientów indywidualnych i firm w 36 krajach na 5 kontynentach. Ponadto, sieciom dealerskim powyższych marek proponowany jest dogodny system finansowania składów samochodów i części zamiennych.

  Zaprszamy na : www.rcibs.com 


  RCI W POLSCE

  RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce oraz RCI Leasing Polska Sp. z o.o są częścią międzynarodowej Grupy RCI Banque.

  W Polsce jesteśmy obecni od 1998 roku w zakresie usług leasingowych, a od czerwca 2006 uzupełniliśmy naszą ofertę o pełną gamę produktów kredytowych oferowanych na zakup pojazdów.

  Naszą ofertę finansową adresujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Na bieżąco opracowujemy nowe, innowacyjne produkty finansowe i usługi, aby nic nie mogło stanąć na drodze do radości i satysfakcji płynącej z jazdy samochodem naszych marek.

  Nasi Klienci mogą dodatkowo skorzystać z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych.

  Zajmujemy się również finansowaniem sieci dealerów, wspierając tym samym ich obroty.